XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 8 LISTOPADA 2020 R.

11 listopada, we środę w naszym Kościele diecezjalnym przeżywamy Uroczystość św. Wiktorii Dziewicy i Męczennicy. Ksiądz Biskup Ordynariusz zaprasza do jedności w modlitwie za przyczyną naszej Świętej Patronki.
We środę także Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. w naszym kościele godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; i 18.00. Dzień odzyskania wolności jest okazją do dziękowania za dar Ojczyzny, ale także wołaniem o mądre i odpowiedzialne wykorzystanie tego daru w wymiarze nie tylko ogólnospołecznym, ale osobistym i rodzinnym. Tego dnia wywieśmy flagi narodowe; duma z naszej historii pomaga, aby inni nas cenili i szanowali.
Msza św. w intencji  Ojczyzny 11 listopada o godz. 11.30 w naszym kościele.
Dzisiejsza niedziela jest XII Dniem Solidarności z Kościołem prześladowanym, będzie to szczególne wołanie o pokój dla Republiki Środkowoafrykańskiej. Pamiętamy o naszych braciach i siostrach, którzy pozostają wierni Chrystusowi nawet za cenę męczeństwa.
Zapraszamy do zamawiania wypominek i Mszy św.
Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznika dla dzieci i młodzieży: „Mały Gość Niedzielny”.
W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Krystyna Jędrzejewska, Wacława Pawłowska, Mirosław Jóźwiak, Bożena Kozłowska, Halina Karasiewicz, Irena Zielińska, Bogdan Michalik. Prośmy dla nich i naszych zmarłych: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.