XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 3 WRZEŚNIA 2023 R.

Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.
Od przyszłej niedzieli możemy odbierać w zakrystii deklaracje, na których rodzice dziecka wyrażają gotowość prowadzenia dziecka do sakramentu pokuty i Eucharystii. W naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej odbędzie w III niedzielę maja; 19 maja 2024 roku o godz. 11.30. Zapraszamy dzieci i ich bliskich na niedzielną Mszę św. o godz. 10.00. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 10.00.
Od przyszłej niedzieli także kandydaci do sakramentu bierzmowania mogą odbierać deklaracje w zakrystii. Zapraszamy także osoby, które już zakończyły edukację, a pragną przyjąć sakrament bierzmowania. Spotkanie organizacyjne w niedzielę 17 września po Mszy św. o godz. 12.45 wraz z rodzicami.

W dniach nauki szkolnej będzie czynna Świetlica Przymierza Rodzin w godz. 13.00-17.00 w domu parafialnym. Zapraszamy.
Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii od poniedziałku 18 września, zapraszamy na spotkania do domu parafialnego na godz. 19.00.
Jutro nasza parafia włącza się szczególnie w diecezjalną modlitwę o powołania kapłańskie; zachęcamy do udziału w tym dziele.
W piątek Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej; na Mszach Świętych o godz. 7.00, 8.00, 18.00 i 18.30 błogosławieństwo ziarna.
10 września w niedzielę w Sanktuarium Matki Bożej w Głogowcu uroczystość odpustowa; jak w latach poprzednich udamy się z pielgrzymką pieszą do tronu Pani Ziemi Kutnowskiej. Pielgrzymka wyjdzie z Parafii św. Jadwigi o 9.15; zapraszamy do włączenia się we wspólną drogę parafian z naszej i innych parafii kutnowskich; pielgrzymi przejdą poprzez parafię św. Jana Chrzciciela.
Dzisiaj puszka na KUL, dziękujemy za ofiary i życzliwość.
Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników katolickich: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”.
 Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Jan Książek, Krystyna Topolska, Helena Misiak, Janusz Grzelecki. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
 Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.