XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28 CZERWCA 2020 R.

Dziękujemy za ofiary na cele inwestycyjne.

Dzisiaj dziękujemy Bogu za czteroletnią, owocną posługę ks. Sylwestra i ks. Piotra w naszej Parafii; życzymy im Bożych darów we wspólnotach, do których idą posługiwać.

W najbliższych dniach przybędą nowi Księża Wikariusze: ks. Robert i ks. Jakub.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego;zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele; jeszcze do wtorku. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższy poniedziałek Uroczystość św. Piotra i Pawła; dziękujemy Dobremu Bogu, za Apostołów, którzy niosą nam dar miłości i jedności w wierze.

Rozpoczęły się wakacje; życzymy Bożych darów i umocnienia sił duchowych i fizycznych na czas wypoczynku.

Dzisiaj wybory prezydenckie powierzajmy w modlitwie naszą Ojczyznę Bogu, a przywilej głosowania niech będzie udziałem w twórczym budowaniu Rzeczpospolitej.

Zapraszamy do korzystania z darów sakramentalnych w Pierwszy Piątek Miesiąca; chorych odwiedzimy w Pierwszy Piątek września.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Janina Pasińska, Anna Smolczewska, Zdzisław Różański, Janusz Wiśniewski. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.