XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21 CZERWCA 2020 R.

Dzisiaj przeżywamy Pierwsze Komunie Święte na Mszach Świętych o godz. 11.30 i 12.45. Pamiętajmy o dzieciach i ich bliskich w naszych modlitwach.

Od jutra dla dzieci komunijnych rozpoczyna się Biały Tydzień.

Trwamy w odkrywaniu darów Serca Jezusowego;zapraszamy każdego dnia na nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17.30 w naszym kościele. Niech dar Jego miłości napełnia nas i rodziny swoim błogosławieństwem.

W najbliższą środę przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W piątek zakończenie roku szkolnego; uczniów i nauczycieli zapraszamy szczególnie na Mszę św. o godz. 8.00; jak również na inne Msze św.i do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

W przyszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne; z góry dziękujemy za życzliwość.

Ksiądz Biskup Ordynariusz zachęca do korzystania z łask związanych z sakramentem pokuty i pojednania oraz Komunią Świętą wielkanocną i przedłuża tę możliwość aż do
14 września, czyli Święta Podwyższenia Krzyża Świętego.

Spotkania kandydatów do bierzmowania wznowimy na początku września, zaś sam sakrament dojrzałości chrześcijańskiej będzie 25 października.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Zofia Szymczak Wanda Morga, Halina Jędryska. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.