V NIEDZIELA ZWYKŁA 10 LUTY 2019 R.

Zakończyliśmy wizytę duszpasterską – kolędę w naszych rodzinach, dziękujemy za obecność, życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. Ufamy, że wspólna modlitwa w domach umocni wiarę i pozwoli w zgodzie i wzajemnym wspomaganiu pełniej żyć po chrześcijańsku, niosąc sobie i innym nadzieję.

Wszystkim wypoczywającym na feriach życzymy dobrego odpoczynku i umocnienia sił duchowych i fizycznych.

Jutro, 11 lutego przeżywamy Światowy Dzień Chorych we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Tego dnia Ordynariusz naszej diecezji bp Andrzej F. Dziuba odprawi Mszę św. dla chorych w kaplicy szpitalnej o godz. 11.00. Zapraszamy.

Rozpoczął się nabór do naszej Szkoły Katolickiej; zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

Zachęcamy do wzięcia pod uwagę przekazania 1% podatku na naszą Katolicką Szkołę Podstawową; wystarczy wpisać nr KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: KSP w Kutnie 6441.Dziękujemy za zrozumienie i dobrą wolę.

Zakończyło się Nawiedzenie Matki Bożej w bl. przy ul. Barlickiego 22A; Parafianie zamówili Mszę św. dziękczynno-błagalną na 24 marca 2019 r. na godz. 11.30.

We czwartek Święto Cyryla i Metodego - Patronów Europy.

Zachęcamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i miesięcznika dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszły do Pana: śp. Helena Chojnacka, Elżbieta Ziółkowska, Pelagia Walczak, Janina Chrzanowska i Barbara Budźko. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…. 

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.