NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 22 LISTOPADA 2020 R.

Dziękujemy na ofiary na ogrzewanie naszego kościoła.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent; w dniach oczekiwania na odkrywanie tajemnicy Bożego Narodzenia mamy okazję uczestniczenia w Mszach świętych zwanych Roratami. To czuwanie wraz z Maryją na Narodzenie Zbawiciela. 

Roraty będziemy odprawiali od poniedziałku do soboty, każdego dnia o godz. 7.00 rano.

Dzisiaj na sumie polecamy Akcję Katolicką i powierzamy się Chrystusowi Królowi Wszechświata. Za tydzień na sumie modlimy się w intencji kolejarzy, wzywając orędownictwa św. Katarzyny, ich patronki.

Dobrze znamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, Jak co roku możemy zaopatrzyć się w świece, postawione na rodzinnych stołach są znakiem, życzliwości udzielanejpotrzebującym. Świece można nabywać w naszym kiosku parafialnym; świece małe – 6 zł., świece duże – 15 zł.

Zapraszamy do nabywania i lektury tygodników: „Gość Niedzielny” i „Niedziela” oraz miesięcznika dla dzieci i młodzieży: „Mały Gość Niedzielny”.

W ostatnim czasie odeszli do Pana: śp. Ryszard Łykowski, Halina Błaszczyk, Józef Wodzyński, Marek Resztak, Wanda Rochmińska, Anna Florczak. Prośmy dlanich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.