III NIEDZIELA WIELKANOCNA 23 KWIETNIA 2023 R.

29 kwietnia przeżywamy w naszej Ojczyźnie dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej; dziękujemy szczególnie za dar Męczenników Kutnowskich.
W przyszłą niedzielę modlimy się o dar świętych powołań kapłańskich i zakonnych z racji Niedzieli Chrystusa Dobrego Pasterza; tego dnia wspieramy ofiarami nasze Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu. W sobotę zaś, 29 kwietnia diecezjalne czuwanie powołaniowe w Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Skierniewicach.
Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w niedzielę na godz. 12.45; za tydzień prosimy, aby byli wraz z rodzicami.
W przyszłą niedzielę, 30 kwietnia, po Mszach świętych, Siostry Pasjonistki św. Pawła od Krzyża przeprowadzą  zbiórkę do puszek dla matek z dziećmi i innych osób przesiedlonych z miejsc, gdzie  trwają walki, lecz pozostających w Ukrainie. Chętne osoby mogą przygotować także dary rzeczowe i przynieść w tygodniu do szkoły lub przedszkola. Lista potrzebnych rzeczy oraz nr konta bankowego znajdują się w gablocie parafialnej.
Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
W ostatnim czasie odeszły do Pana: śp. Bogusława Borczyńska, Jadwiga Osowska. Prośmy dla nich i naszych bliskich zmarłych o życie wieczne. Wieczny odpoczynek...
Dobrej niedzieli. Szczęść Boże.